Strona glowna  
    

    

Strona glowna

 Home Fundacja CZE-NE-KA Dogoterapia Wydawnictwo Wyścigi Wszystko o psie Konferencje Ratujmy Foki CHOREA ANTIQUA Festiwal Poloneza Pozostałe

  Kontakt :: News :: Sponsorzy :: Mapa strony :: Galeria :: Linkomania :: Leksykon :: Do pobrania :: Dla prasy          

  Książki
  Polski Zwiazek
  Dogoterapii
Polski Związek Dogoterapii


CZE-NE-KA
Fundacja Przyjaźni
Ludzi i Zwierząt
ul. Petöfiego 4/1
01-917 Warszawa
tel./fax
+48 22 864-71-53
+48 603 406 158

NIP: 118-14-14-093

KONTO:
Raiffeisen Polbank
86 1750 0012 0000
0000 2237 8977

Podaruj nam 1%
KRS: 0000194959

CZE-NE-KA
Licznik: 240

Aktualna lokalizacja w portalu   Home    Zestawienie okładek wszystkich CZE-NE-KA  

Wydawnictwo "CZE-NE-KA"1. Czasopisma:

    Pierwsze wydawnictwo Fundacji CZE-NE-KA, pod tytułem "Klub CZE-NE-KA", ukazało się w 1996 roku. W kilka lat później, w 2001 roku, zmieniono nazwę pisma na "CZE-NE-KA".

    Początkowo artykuły związane były z działalnością Sportowego Klubu Psów Zaprzęgowych CZE-NE-KA, a później Fundacji Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE-NE-KA. Tematyka dogoterapii stała się w czasopiśmie dominująca wraz z rozwojem tej dziedziny terapii wspomagającej w Polsce. Fundacja rozpoczęła współpracę z organizacjami o podobnych celach w Europie, która następnie rozwinęła się w związku z wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej. Organizowaliśmy także międzynarodowe konferencje i seminaria, stąd w wydawnictwie ukazały się artykuły i referaty w wersjach dwujęzycznych. Rozszerzyła się także problematyka poruszana w artykułach. Poza dogoterapią znajdziemy tam wiele o psach asystujących i psach przewodnikach, historii psiego współistnienia z człowiekiem, jakości życia zwierząt w Polsce i w innych krajach, problemach medycznych itp.


2. Książki:

    Książka Marii Czerwińskiej, Prezesa Fundacji, p.t. "Mój pies, mój przyjaciel, moje hobby: psy zaprzęgowe", była pierwszą pozycją wydawniczą obejmującą opisy ras psów biegających w zaprzęgach oraz sport zaprzęgowy i jego rodzaje. Z obszernymi fragmentami książki można zapoznać się na naszej stronie internetowej "Świat CZE-NE-KI"

    Czytelnikom naszej strony proponujemy także zapoznanie się z innymi pozycjami wydawniczymi o psiej tematyce, publikując na naszej stronie kolejne rozdziały książek w odstępach miesięcznych. Jako pierwszą oferujemy ?Psią księgę? autorstwa Danuty Forelle i Marii Szuszkiewiczowej. Współautorce, Pani Marii Szuszkiewiczowej pragniemy podziękować za udostępnienie swej książki w tej formie.


  Co nowego

 Szkolenia
KONFERENCJA 2017
Konferencje

SEMINARIA
Seminaria doszkalające
SEMINARIA

KURS DOGOTERAPII
Kurs dogoterapii
KURS DOGOTERAPIIDomena

Statystyka

Wyszukaj :: Twórcy str. :: Chat ::

Wszystkie materiały prawem chronione (C) 1996 - 2017 CZE-NE-KA Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt