Strona glowna  
    

    
Strona glowna

 Home Fundacja CZE-NE-KA Dogoterapia Wydawnictwo Wyścigi Wszystko o psie Konferencje Ratujmy Foki CHOREA ANTIQUA Festiwal Poloneza Pozostałe

  Kontakt :: News :: Sponsorzy :: Mapa strony :: Galeria :: Linkomania :: Leksykon :: Do pobrania :: Dla prasy          

  Rekomendacje
  Polski Zwiazek
  Dogoterapii
Polski Związek Dogoterapii


CZE-NE-KA
Fundacja Przyjaźni
Ludzi i Zwierząt
ul. Petöfiego 4/1
01-917 Warszawa
tel./fax
+48 22 864-71-53
+48 603 406 158

NIP: 118-14-14-093

KONTO:
Raiffeisen Polbank
86 1750 0012 0000
0000 2237 8977

Podaruj nam 1%
KRS: 0000194959

CZE-NE-KA
Licznik: 203

Aktualna lokalizacja w portalu   Home    Nasze rekomendacje  

Podziękowania i rekomendacje

 • 1988 - Instytut Głuchoniemych - Warszawa
  Najmłodsi wychowankowie i dyrekcja Instytutu Głuchoniemych serdecznie dziękują za zorganizowanie wspaniałej imprezy noworocznej;
  Uświetniły ją prezenty ofiarowane przez Waszą firmę.
  Największą atrakcją jednak, była możliwość radosnej zabawy i przejażdżki psimi zaprzęgami.
  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

 • 1993 - Wiesław Boryczko - sędzia kynologiczny:
  "Mam zaszczyt podziękować koleżance Marii i Wojciechowi Czerwińskim (...) za udział w pokazach psich zaprzęgów (...) Zrobiliście bezinteresownie dobrą propagandę dla wyścigów psów zaprzęgowych, co będzie procentować w przyszłości..."

 • 1994 - Wiesław Boryczko - sędzia kynologiczny:
  "Pragnę w imieniu oddziału Bielsko-Biała, sekcji północnych szpiców zaprzęgowych ZWKyn w Polsce oraz własnym podziękować za trud włożony w wwspółorganizowaniu I Zimowych Międzynarodowych Psich Zaprzęgów w Zawoi..."

 • 1994 - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci niedowidzących - Warszawa
  "Dyrekcja ośrodka składa serdeczne podziękowanie za zaproszenie do udziału w święcie wiosny (...) W imprezie tej wzięło udział około 40 dzieci z naszego ośrodka, a także wielu pracowników. Dla nich wszystkich udział w tej imprezie był rzeczywiście wielkim świętem. Kontakt z psami, wyścigi, obcowanie z przyrodą w Lasku Młocińskim dostarczyły im wielu pięknych przeżyć (...) Wyrazy uznania należą się również organizatorom za wzorową organizację i stworzenie serdecznej, "domowej" atmosfery, w której wszyscy dobrze się czuli, niezależnie od osiągniętych wyników. (...)"

 • 1995 - Straż Miejska m. st. Warszawy
  "W dniu 03.05.1995 patrol Straży Miejskij Oddział W-wa Bielany zabezpieczał imprezę przy ulicy Papirusów w Warszawie, zorganizowaną na terenie Parku Młocińskiego przez w/w klub (SKPZ CZE-NE-KA - przyp. red.). W związku z wzorową organizacją, na Pani ręce składam wyrazy uznania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do sprawnego przebiegu imprezy. (...)"

 • 1996 - Zakłady dla niewidomych w Laskach Towarzystwo opieki nad ociemniałymi
  "Najserdeczniej dziękujemy za stałą pracę na rzecz naszych niewidomych wychowanków. Dzięki pokazom psich zaprzęgów zorganizowanych Pani staraniem, nasze niewidome dzieci poznają świat im niedostępny (...)"

 • 1999 - Stowarzyszenie Przyjaciół Niewidomych i Słabowidzących z siedzibą w Poznaniu
  "(...) Grupa młodzieży z Warsztatów Terapii Zajęciowej (...) miała przyjemność uczestniczyć w rajdzie psimi zaprzęgami. Cieszymy się, że trasa rajdu przebiegała przez Poznań. Dzieki temu mogliśmy spotkać się z uczestnikami rajdu, a przede wszystkim nawiązać kontakt z szalenie łagodnymi i przyjacielskimi czworonogami. To niecodzienne wydarzenie sportowe zrobiło na nas duże wrazżenie. Miłym zaskoczeniem był fakt, że w takim rajdzie mogą uczestniczyć również osoby sprawne inaczej (...)"

 • 2004 - Komenda Straży Miejskiej m. st. Warszawy "Szanowna Pani,
  w imieniu własnym oraz Referatu Profilaktyki Straży Miejskiej m. st. Warszawy pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla Pani oraz wolontariuszy Fundacji CZE-NE-KA za udział w balu integracyjnym (...) Państwa obecność (...) a także pokazanie ćwiczeń z psami uatrakcyjniły zabawę podczas balu i pozwoliły wszystkim dzieciom na bliski kontakt ze zwierzętami, które na codzień pracują z osobami niepełnosprawnymi (...)"

 • 2004 - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaworku
  "Serdecznie dziękujemy za łzy radości i moc uśmiechu, jakie wywołały u naszych dzieci zajęcia z dogoterapii."

 • 2005 - Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Bielany
  Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Bielany informuje, że od wielu lat współpracuje, przy realizacji programów z zakresu szeroko rozumianej pomocy społecznej, z Fundacją Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE-NE-KA.
  Organizacja zajmuje się szkoleniem psów dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz prowadzi zajęcia dogoterapii dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie.
  Fundacja jest organizacją "non-profit" i prowadzi zajęcia nieodpłatnie, NIP 118-14-14-093.
  Pracownicy Fundacji - Wolontariusze dali się poznać jako osoby kompetentne i zaangażowane w działalność na rzecz społeczności lokalnej Dzielnicy Bielany oraz całej Polski."

 • 2005 - Zespół Szkół Specjalnych nr 85 Warszawa, ul. Elektoralna 12/14
  Zespół Szkół Specjalnych nr 85 współpracuje z Fundacją Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE-NE-KA od 2000 roku. Od pięciu lat zajęcia z dogoterapii - terapii prowadzonej przy udziale wyszkolonych psów - odbywają się systematycznie w naszej placówce, pragnę podkreślić, że prowadzone są nieodpłatnie (...)
  Na przestrzeni pięciu lat grupa uczniów, którzy skorzystali z zajęć przez kontakt z psami, jako formy wspomagającej, uzupełniającej terapię dziecka niepełnosprawnego intelektualnie liczy 98 naszych podopiecznych. Zajęcia z dogoterapii, oprócz uczniów, którzy bardzo chętnie w nich uczestniczą cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony rodziców, zatroskanych o rozwój emocjonalny i poznawczy swoich dzieci. (...)
  Współpraca z tak rzetelną Fundacją, jaką jest CZE-NE-KA na przestrzeni tych pięciu lat układała się pomyślnie, pozostaje życzyć, aby było więcej takich organizacji pozarządowych."

 • 2005 - I Żoliborska Lecznica Dla Zwierząt Warszawa, ul. Gdańska 2
  "Stwierdzam, że psy należące do Fundacji CZE-NE-KA rasy Alaskan Malamut i Samoyede, są w naszej Lecznicy poddawane szczepieniom profilaktycznym przeciw wściekliźnie szczepionką Rabisin oraz przeciw chorobom bakteriologicznym i wirusowym szczepionką Eurican DHPPI, odrobaczane preparatem Prater oraz zabezpieczane przeciw pchłom i kleszczom preparatem Frontline spot on. Wszystkie preparaty (łącznie ze szczepionkami) są nam dostarczane przez przedstawicielstwa firm na rzecz Fundacji. W roku 2005 powyższej profilaktyce poddano 11 psów. Psy są zadbane, czyste, nie wykazują żadnej agresji, są przyjazne ludziom a w szczególności dzieciom."

 • 2006 - DR Lane B Sc (Vet Sci), FRCVS, FRAgS, B Sc (Hons) Applied Animal Behavior Trustee Dogs for the Disabled
  "OCENA CZE-NE-KI - Organizacja, którš po raz pierwszy odwiedziłem w 2003 roku na zaproszenie Marii Czerwińskiej, aby wygłosić referat na konferencji, już wtedy istniała od 5 lat. Moim celem było bliższe zapoznanie się z AAT prowadzonš w Polsce i przekonałem się, że Cze-Ne-Ka przewodzi w dziedzinie wykorzystania psów. Kolejne doroczne konferencje utwierdzały mnie w przekonaniu, że na tym polu dokonuje się prawdziwy postęp. ..." (czytaj całosć >>>>)

  Co nowego

 Szkolenia
KONFERENCJA 2017
Konferencje

SEMINARIA
Seminaria doszkalające
SEMINARIA

KURS DOGOTERAPII
Kurs dogoterapii
KURS DOGOTERAPIIDomena

Statystyka

Wyszukaj :: Twórcy str. :: Chat ::

Wszystkie materiały prawem chronione (C) 1996 - 2017 CZE-NE-KA Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt